Gołębie

Informacja

Gołębie 

Podkategorie

 • Akcesoria

  Jesteś zapalonym hodowcą gołębi i zależy Ci na stworzeniu im jak najlepszych warunków bytowych. W tym celu chcesz urządzić swój gołębnik tak, aby Twoim pupilom niczego nie brakowało. To, co niezbędne w hodowli tych pięknych ptaków, dostaniesz w jednym miejscu. Planeta Ptaków oferuje wszystkie niezbędne akcesoria dla gołębi.

  Dobrze urządzony gołębnik musi zawierać takie oprzyrządowanie, które stwarza możliwie najbardziej komfortową przestrzeń życiową dla gołębi. Nie może więc w nim zabraknąć poideł, karmników czy karmideł, siodełek, widełek do wlotów oraz odpowiednich podgrzewaczy. Tego typu akcesoria dla gołębi to niezbędne wyposażenie gołębnika , czy to w amatorskiej, czy profesjonalnej hodowli. Szeroki wybór takich akcesoriów znajdą Państwo na półkach naszego sklepu. Oferujemy sprzęt najwyższej klasy wytwarzany przez najlepsze i najbardziej znane firmy, specjalizujące się w tego typu produkcji.

 • Witaminy i suplementy

  Witaminy dla gołębi

  Wiemy, jakie znaczenie dla rozwoju człowieka mają różnego rodzaju witaminy. Nie inaczej jest ze zwierzętami; dotyczy to oczywiście w nie mniejszym stopniu także i gołębi. Prawidłowa kondycja upierzenia, rozwoju kośćca, pamięci, wzroku i innych składowych gołębiego organizmu zależy w dużym stopniu od dostarczenia mu w stosownych proporcjach wszelkiego rodzaju witamin i mikroelementów.W pewnych przypadkach, np. w razie jakiejś choroby, zapotrzebowanie organizmu ptaka na witaminy i mikroelementy może być większe i wtedy niezbędne mogą okazać się specjalne preparaty dla gołębi, które je zawierają. Takie preparaty w formie suplementów diety również oferujemy w naszym sklepie.

 • Karma dla gołębi

  Wiesz, jak bardzo ważna jest dla rozwoju gołębi prawidłowo zbilansowana dieta? Wiesz, jakie muszą być różnice w karmieniu gołębi ozdobnych i pocztowych, wiesz, jak należy karmić gołębie dorosłe, a jak młode, jak w okresie rozpłodowym, a jak w okresiepierzenia? Wszystkie rodzaje karm dla gołębi dostaniesz w naszym sklepie.

  Produkty oferowane przez nasz sklep to karmy wyprodukowane ze specjalnie wyselekcjonowanych ziaren. Ich produkcją zajmują się najlepsze światowe firmy: Byers, Mrowca i Backs. Produkty firmowane tymi znakami gwarantują Twoim gołębiom zdrowie, siłę i kondycję. Karmy te zawierają ziarna różnych zbóż i wielu innych roślin, a także pasze dobrane w taki sposób, aby wszelkie procesy metaboliczne zachodzące w organizmach gołębi miały prawidłowy, niezakłócony przebieg i by w pełni zaspokajały ich żywieniowe potrzeby.

Gołębie

Prawidłowy rozwój gołębi oraz ich hodowla nie są możliwe bez należytego zorganizowania im pomieszczenia, w którym przebywają najczęściej i najdłużej. W naszym sklepie kupisz wszelkie artykuły dla gołębi, również te stanowiące wyposażenie gołębnika, m.in. poidła ,karmniki, specjalne podgrzewacze, widełki do wlotów i fronty do cel czy też akcesoria lęgowe. Niezbędnym uzupełnieniem tego wszystkiego są narzędzia, dzięki którym będziesz mógł utrzymać swój gołębnik w czystości i należytym stanie sanitarnym.

Hodowcy gołębi pocztowych wiedzą, jak ważna dla ich kondycji, siły i wytrzymałości jest prawidłowo zbilansowana dieta; podobnie jest zresztą z gołębiami ozdobnymi, których piękny wygląd oraz silne, zdrowe i błyszczące upierzenie także w dużej mierze zależą od prawidłowego żywienia. Karmy to te produkty dla gołębi, od których najbardziej zależy ich zdrowie. Dlatego miłośnicy gołębi szczególną uwagę przykładają do jakości ich pożywienia. Na półkach naszego sklepu znajdą Państwo najlepsze karmy dla gołębi wyprodukowane przez tak znane firmy, jak Beyers, Mrowca i Backs, a także pewne suplementy diety (np. firmy Rohnfried) zawierające witaminy czy probiotyki. Jak widać, w jednym miejscu mogą Państwo kupić wszystko, co jest niezbędne w hodowli gołębi.